Seeds Page (1.0.5) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Submit
it: Invia

en: On
it: Acceso

en: Tag
it: Etichetta

en: Image
it: Immagine

en: Container
it: Contenitore

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Teaser
it: Anteprima

en: Text
it: Testo

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Heading
it: Intestazione

en: Medium
it: Medio

en: Class
it: Classe

en: Tabs
it: Schede

en: Grid
it: Griglia

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: Bundles
it: Bundle

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Large (480×480)
it: Grande (480×480)
