Seeds Page (1.0.5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Submit
mg: Manaiky

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Medium
mg: Antonony
