Seeds Page (1.0.5) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Page
ps: پاڼه

en: Medium
ps: منځنى

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Grid
ps: ځاليز

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه
