Seeds Page (1.0.5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Page
te: పేజీ

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: About
te: గురించి

en: Large (480×480)
te: పెద్దది (480×480)
