Seeds Page (1.0.6) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: On
ar: في

en: Tag
ar: وسم

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Container
ar: حاوية

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Teaser
ar: موجز

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: التنسيق

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Heading
ar: الترويسة

en: Medium
ar: متوسط

en: Video
ar: فيديو

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Grid
ar: شبكة

en: About
ar: حول

en: Card
ar: بطاقة
