Seeds Page (1.0.6) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Text
ast: Testu

en: Page
ast: Páxina

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Medium
ast: Mediu
