Seeds Page (1.0.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Text
bs: Tekst

en: Page
bs: Strana

en: Medium
bs: Srednje

en: Tabs
bs: Tabovi
