Seeds Page (1.0.6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Submit
is: Lat inn

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Text
is: Tekstur

en: Page
is: Síða

en: Medium
is: Miðal

en: About
is: Um
