Seeds Page (1.0.6) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Submit
kk: Жіберу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Text
kk: Текст

en: Page
kk: Бет

en: Medium
kk: Орташа
