Seeds Page (1.0.6) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Submit
ku: بنێرە

en: Tag
ku: تاگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Text
ku: دەق

en: Page
ku: پەڕە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: About
ku: دەربارە
