Seeds Page (1.0.6) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Text
mn: Текст

en: Page
mn: Хуудас

en: Medium
mn: Дундаж
