Seeds Page (1.0.6) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: About
my: အကြောင်း
