Seeds Page (1.0.6) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Page
sl: Stran

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Medium
sl: Srednja

en: About
sl: O modulu

en: Show Title
sl: Prikaži naslov
