Seeds Page (1.0.6) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Link
sq: Lidhje

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Page
sq: Faqe

en: Medium
sq: Mesatar

en: About
sq: Informacione
