Seeds Page (1.0.7) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: On
el: Ανοικτό

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Medium
el: Μέσο

en: Class
el: Κλάση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Grid
el: Πλέγμα

en: About
el: Περί

en: Large (480×480)
el: Μεγάλο (480x480)
