Seeds Page (1.0.7) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: On
gl: Activo

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Container
gl: Contedor

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Medium
gl: Medio

en: Class
gl: Clase

en: Slider
gl: Deslizador

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Grid
gl: Grella

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)
