Seeds Page (1.0.7) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: On
ml: ഓൺ

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
