Seeds Page (1.0.7) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: On
nn: På

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Class
nn: Klasse
