Seeds Page (1.0.7) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: On
oc: Activat

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Heading
oc: Entèsta

en: Medium
oc: Mejan

en: Banner
oc: Bandièra

en: Tabs
oc: Onglets

en: Grid
oc: Grasilha

en: About
oc: A prepaus

en: Bundles
oc: Paquets

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire
