Seeds Page (1.0.7) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Image
se: Govva

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Text
se: Teaksta

en: Page
se: Siidu

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
