Seeds Page (1.0.8) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Tag
cs: Štítek

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Page
cs: Stránka

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Medium
cs: Střední

en: Class
cs: Třída

en: Tabs
cs: Záložky

en: Grid
cs: Mřížka

en: About
cs: Popis

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)
