Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Administration
ca: Administració

en: Support
ca: Suport

en: Search
ca: Cerca

en: Media
ca: Multimèdia

en: Style
ca: Estil

en: Blocks
ca: Blocs

en: Compact
ca: Compacta

en: Search...
ca: Cerca...
