Seeds Toolbar (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Administration
nl: Beheer

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Search
nl: Zoeken

en: Style
nl: Stijl

en: Blocks
nl: Blokken

en: Search...
nl: Zoek...
