Seeds Toolbar (2.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Support
hu: Támogatás

en: Search
hu: Keresés

en: Media
hu: Média

en: Style
hu: Stílus

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Compact
hu: Tömör

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák

en: Search...
hu: Keresés...
