Seeds Toolbar (2.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Search
lv: Meklēt

en: Media
lv: Multivide

en: Style
lv: Stils

en: Blocks
lv: Bloki

en: Compact
lv: Kompakts
