Seeds Toolbar (2.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Administration
sk: Administrácia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Media
sk: Médiá

en: Style
sk: Štýl

en: Blocks
sk: Bloky
