Seeds Toolbar (2.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Administration
af: Administrasie

en: Support
af: Ondersteuning

en: Search
af: Soek

en: Blocks
af: Blokke
