Seeds Toolbar (2.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Administration
es: Administración

en: Support
es: Soporte

en: Search
es: Buscar

en: Media
es: Multimedia

en: Style
es: Estilo

en: Blocks
es: Bloques

en: Light
es: Fina

en: Compact
es: Compacto

en: Taxonomies
es: Taxonomías

en: Search...
es: Buscar...

en: Dark
es: Oscuro
