Seeds Toolbar (2.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Administration
et: Haldus

en: Search
et: Otsing

en: Media
et: Meedia

en: Style
et: Stiil

en: Blocks
et: Plokid

en: Compact
et: Kompaktne
