Seeds Toolbar (2.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Support
fr: Assistance technique

en: Search
fr: Rechercher

en: Media
fr: Média

en: Blocks
fr: Blocs

en: Light
fr: Léger

en: Search...
fr: Chercher...

en: Dark
fr: Sombre
