Seeds Toolbar (2.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Administration
ru: Администрирование

en: Support
ru: Поддержка

en: Search
ru: Поиск

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Style
ru: Стиль

en: Blocks
ru: Блоки

en: Light
ru: Светлая

en: Compact
ru: Компактный

en: Search...
ru: Поиск...

en: Dark
ru: Темный
