Seeds Toolbar (2.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Search
sl: Išči

en: Blocks
sl: Bloki
