Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Style
sv: Stil

en: Blocks
sv: Block

en: Light
sv: Ljust

en: Compact
sv: Kompakt

en: Dark
sv: Mörkt
