Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.10) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Search
am: ፈልግ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
