Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.10) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Search
kk: Іздестіру

en: Blocks
kk: Блоктар
