Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.10) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Administration
nl: Beheer

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Search
nl: Zoeken

en: Style
nl: Stijl

en: Blocks
nl: Blokken

en: Light
nl: Licht

en: Search...
nl: Zoek...

en: Dark
nl: Donker
