Seeds Toolbar (2.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Search
eu: Bilatu

en: Style
eu: Estiloa

en: Blocks
eu: Blokeak
