Seeds Toolbar (2.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: Media
my: မီဒီယာ
