Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Administration
hr: Administracija

en: Support
hr: Podrška

en: Search
hr: Pretraga

en: Media
hr: Mediji

en: Style
hr: Stil

en: Blocks
hr: Blokovi
