Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Administration
oc: Administracion

en: Search
oc: Recercar

en: Media
oc: Mèdia

en: Style
oc: Estil

en: Blocks
oc: Blòts
