Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Search
cy: Chwilio

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Style
cy: Arddull

en: Blocks
cy: Blociau
