Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Administration
fa: مدیریت

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Search
fa: جستجو

en: Media
fa: رسانه

en: Style
fa: سبک

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Light
fa: روشن

en: Search...
fa: جستجو...

en: Dark
fa: تاریک
