Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Administration
ro: Administrare

en: Support
ro: Suport

en: Search
ro: Căutare

en: Style
ro: Stil

en: Blocks
ro: Blocuri
