Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Administration
cs: Administrace

en: Search
cs: Hledat

en: Media
cs: Média

en: Style
cs: Styl

en: Blocks
cs: Bloky

en: Compact
cs: Kompaktní
