Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Style
da: Typografi

en: Blocks
da: Blokke

en: Light
da: Lyst

en: Compact
da: Kompakt

en: Taxonomies
da: Taksonomier

en: Dark
da: Mørkt
