Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Search
fi: Etsi

en: Style
fi: Tyyli

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Light
fi: Vaalea

en: Compact
fi: Kompakti

en: Taxonomies
fi: Luokittelut

en: Dark
fi: Tumma
