Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.5) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Administration
no: Administrasjon

en: Support
no: Brukerstøtte

en: Search
no: Søk

en: Style
no: Stil

en: Blocks
no: Blokker

en: Compact
no: Kompakt
