Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Search
te: వెతుకు

en: Style
te: శైలి
