Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.6) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Administration
bg: Администриране

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Search
bg: Търси

en: Media
bg: Медия

en: Blocks
bg: Блокове
