Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Administration
bs: Administracija

en: Search
bs: Pretraga

en: Style
bs: Stil

en: Blocks
bs: Blokovi
